Hakkımızda

Proje Atölyesi, 2014 yılından bu yana Türkiye’de yerleşik olarak ulusal ve uluslararası alanda hibe, fon ve kredi alanlarında danışmanlık hizmeti sağlayan limited şirketidir. Kamu sektörü, özel sektör ve 3. Sektör olarak nitelendirilen sivil toplum sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Kurumsal danışmanlık hizmetini, kurumların hibe, fon ve kredi desteklerine ulaşabilmesi ve hazırlanabilmesi amacıyla kurumsal, mali ve insan kaynakları kapasitesi artırma alanlarında sunmaktadır.

 

Kurumların, kurumsal kapasitelerini raporlamak, fizibilite çıkartmak, kurumsal faaliyet raporlarını analiz etmek, ihtiyaç ve hedeflerine yönelik sürdürülebilir çalışmalar üretmek ve çalışmaların entegrasyonunu sağlamak amacıyla iş birlikleri geliştirilmektedir.

 

Hibe, fon ve kredilere yönelik proje hazırlama alanlarında teknik ve yazım danışmanlığı sağlanmakta, ulusal ve uluslararası çağrılara yönelik proje fikri geliştirilmekte, başvuru ve proje yürütme alanlarında danışmanlık sağlama ve raporlama hizmet sunulmaktadır.